Geri Ödeme Politikası

 

Rumisu websitesinden almış satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra iade edebilir ya da başka bir ürün ile değişimini talep edebilirsiniz.   Ürünlerin iade ve değişimi için belirtilen yasal süre 14 gündür .


Iade ve değişim sürecini başlatmak için, ekibimizin (hello@rumisu.com) adresine bir email atarak, isminizi, sipariş numaranızı ve kısaca iade/değişim sebebinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.   Bu tür geri bildirimler ürünlerimizin ve servisimizin standartlarını daha da ileri taşıyabilmek adına bizim için çok değerli.

 

Emailinize hafta içerisinde 24 saat içinde, hafta sonunda ise, onu müteakip ilk iş gününde dönüş sağlanacak ve ürününüzü bize nasıl göndereceğiniz ile ilgili detaylı bilgi sizinle paylaşılacaktır.


Iade veya değişimini istemekte olduğunuz ürünün kullanılmamış, orjinal paketinde ve hasarsız olması gerekmektedir.

 

Iade ürünün kargo masrafı alıcıya aittir.   Ayıplı bir ürün söz konusu ise, iade kargo masrafı da ürün bedelinin iadesi ile birlikte gerçekleştirilir.

 

Ürünün Rumisu’nun dağıtım merkezine ulaştırılması alıcının sorumluluğundadır.  Bu sebeple güvenilir kargo servisleri ile gönderim yapmanızı öneririz.

 

Ürün dağıtım merkezimize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde size dönüş sağlanacak, ve uygun görüldüğü takdirde ürün bedelinin tamamı iade edilecektir.   Iadenin müsterilerimizin kartlarına yansıması farklı bankalarda farklı sürelerde olabilmektedir.